Movies
Ratings
431
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
BladeRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0