Titles you rated
Hallam FoeRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The ShackRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
PadakRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 2.0