Titles you rated
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- The Reason We Can’t SleepRated ★ 4.0
- The Tuna and The DolphinRated ★ 3.5
If We Were A SeasonRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Rain or ShineRated ★ 4.5
Fire ForceRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
I Don't Love You YetRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0