Titles you rated
The NorthmanRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
One on OneRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 0.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 0.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
FallRated ★ 1.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
Day ShiftRated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 0.5