Series
Ratings
13
My Love From Another StarRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
- War of MoneyRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0