Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Biggie and TupacRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0