Titles you rated
Fabricated CityRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0