Movies
Ratings
121
Lady BirdRated ★ 5.0
Air Conditioner in PanmunjeomRated ★ 5.0
FailanRated ★ 5.0
The WrestlerRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 0.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Annie HallRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.5
Girl, InterruptedRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Love Jo. Right Now.Rated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 3.0