Movies
Ratings
544
Wall to WallRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
Girl in the PictureRated ★ 4.0
Solitary Gourmet 2023 New Year’s Eve SpecialRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0