Movies
Ratings
219
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
CallRated ★ 0.5
TenetRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5