Movies
Ratings
412
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
JobsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Shin GodzillaRated ★ 2.0
The GreyRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 3.5