Movies
Ratings
46
Reign Over MeRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
SolaninRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5- The CureRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
JunoRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
The Way Way BackRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5