Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 1.5
ApocalyptoRated ★ 2.0
MontageRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 5.0
LoveRated ★ 5.0
Lullaby for PiRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 5.0
When I Turned NineRated ★ 1.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
HulkRated ★ 1.5
The EyeRated ★ 3.0
APT.Rated ★ 1.0
For HorowitzRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 3.5