Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
RomaRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0