Titles you rated
The ClassicRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5