Titles you rated
ContactRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 1.0
WantedRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0