Series
Ratings
16
Songgot: The PiercerRated ★ 0.5- InuYashaRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0