Movies
Ratings
255
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 2.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Ghost SweepersRated ★ 2.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Sea FogRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0