Movies
Ratings
387
Break the Silence: The MovieRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 2.5
Marmalade BoyRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Assassination Classroom: GraduationRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Laplace's WitchRated ★ 2.5
The 100th Love with YouRated ★ 4.0- In His ChartRated ★ 4.0