Movies
Ratings
563
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
HomeRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.5
Toy Story of Terror!Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5