Titles you rated
71: Into the FireRated ★ 3.5
Taare Zameen ParRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Haute CuisineRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
RVRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 3.5
The Devil's DoubleRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0