Titles you rated
ForgottenRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0