Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
On AirRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5