Series
Ratings
53
SignalRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.5- Super RookieRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.5