Movies
Ratings
208
AssassinationRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0