Titles you rated
The HeirsRated ★ 1.0
BigRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0