Movies
Ratings
438
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Children ActRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5