Series
Ratings
18
Descendants of the SunRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Read or Die OVARated ★ 4.0