Series
Ratings
141
TunnelRated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
I am Your TeacherRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 1.5
Incarnation of MoneyRated ★ 2.0
Spring DayRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
Thank YouRated ★ 3.5