Movies
Ratings
55
HauntersRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 1.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 1.0
Jurassic ParkRated ★ 1.0
My Neighbor TotoroRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 1.0
The Devil's GameRated ★ 1.0
The Butterfly EffectRated ★ 1.0
Law Abiding CitizenRated ★ 1.0
Good Will HuntingRated ★ 1.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0