Titles you rated
Myung Wol the SpyRated ★ 0.5- Invincible Parachute AgentRated ★ 2.0
PhoenixRated ★ 3.0- WolfRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Virtual BrideRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5- Wonderful LifeRated ★ 3.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.0- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 3.5