Titles you rated
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
Cyborg SheRated ★ 0.5
Slow VideoRated ★ 1.5
MasterRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
The TowerRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 1.0
The NeighborsRated ★ 2.0
The GiverRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
LavaRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 3.0