Movies
Ratings
67
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Children...Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0