Movies
Ratings
149
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Twilight GangstersRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 3.0
A Long VisitRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
Red FamilyRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0