Movies
Ratings
422
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The BladeRated ★ 4.0
RansomRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Come To MeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 4.0- My Father Is HeroRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 3.0
Dragon InnRated ★ 3.0