Movies
Ratings
619
WonkaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
The MegRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5