Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 1.5
Seoul VibeRated ★ 1.5
ConstantineRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 2.0
MoonRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 4.0- A Road To SpringRated ★ 3.0