Series
Ratings
13
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0