Movies
Ratings
523
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
MonopolyRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 2.5
The Karate KidRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Wishing StairsRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5