Titles you rated
Fabricated CityRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5