Titles you rated
Definitely NeighborsRated ★ 5.0- Little WomenRated ★ 3.5
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.5
Queen of AhyunRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
Pure LoveRated ★ 3.0
Medical Top TeamRated ★ 1.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 2.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 1.5
Childless ComfortRated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 2.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 3.5