Titles you rated
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0