Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 2.5
Ben-HurRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5