Titles you rated
Heart is...Rated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5