Movies
Ratings
511
Pierrot le FouRated ★ 5.0
The TruthRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 4.0
Castello CavalcantiRated ★ 4.0
We Are Young. We Are Strong.Rated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
A Bigger SplashRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 5.0
The Big LebowskiRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0