Movies
Ratings
179
The Classified FileRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0