Movies
Ratings
28
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5