Movies
Ratings
336
Fly Away HomeRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Fat GirlRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 1.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
American PieRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 3.5