Titles you rated
Hotel Del LunaRated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Cafe Amor Season 2Rated ★ 3.0
Cafe AmorRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.0
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.0