Titles you rated
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
The Two PopesRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
TrumboRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5